Zpět na výpis

Nový byt blízko moře v Toskánsku, Marina di Massa

2 ano 500m
ID: IT0344

Zcela nový byt v přízemí budovy ležíce jen 500 metrů od moře v Toskánsku v Marina di…

Čtěte více

9 453 600 Kč

360 000 €

320 483 £

427 223 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto zcela nové apartmány se nacházejí ve výborné lokalitě jen 500 metrů od moře v Marina di Massa buď v přízemí nebo v prvním patře elegantní budovy, která je momentálně ve výstavbě. Apartmány (s plochami od 65 m²) se skládají z obývacího pokoje a kuchyně, 2 ložnic a koupelny. Byt v přízemí má malou soukromou zahrádku, byt v prvním patře má zase terasu. K bytům patří garážové stání v suterénu domu.Město Marina di Massa je jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247