Zpět na výpis

Nový apartmán v Passo Tonale

1
ID: IT0837

Lyžařský apartmán jen 200m od sjezdovky v oblasti Passo del Tonale

Čtěte více

4 962 750 Kč

195 000 €

164 640 £

226 258 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Poslední apartmán na prodej v dokončeném luxusním projektu ve vesničce Temù v lyžařské oblasti Passe Tonale jen 200m od sjezdovky.

Apartmán je umístěn v přízemí malého rezidenčního komplexu, který se nachází na krásném slunném místě. Jen pár minut od domu naleznete stezku vedoucí do Ponte di Legno, cyklostezku, borovicový les a dětské hřiště. Obchody a restaurace jsou vzdáleny jen 7 minut chůze. Zastávka skibusu je 100m před domem.

Apartmán o výměře asi 65m2 se skládá z prostorného a světlého obývacího pokoje, kuchyně a jídelního prostoru, útulné ložnice a koupelny. K apartmánu patří příjemná terasa a zahrádka. K objektu také patří podzemní parkovací místo a sklípek. Apartmán je prodáván s koupelnou, ale bez kuchyně. Celý projekt byl vystaven s velkým důrazem na ekologické prvky, veškerá energie je dodávána z obnovitelných zdrojů a apartmán má nízké provozní náklady.

Ponte di Legno-Tonale je oblíbená rekreační oblast nacházející se v provincii Brescia v Lombardii. V zimě nabízí tato oblast báječné podmínky ke sjezdovému lyžování. Najdete zde přes 100km různorodých sjezdovek a 29 vleků. Na ledovci Presena můžete lyžovat až do jara ve výšce 3.000m n.m. Středisko také nabízí široké možnosti dalšího sportovního vyžití včetně běžkařských tratí nebo nové zipline. V létě je tato oblast ideální pro vysokohorskou turistiku, via ferraty, horská kola a populární jistě budou i návštěvy luxusního lázeňského centra, které je aktuálně ve výstavbě, které nabídne 8 pater wellness procedur, saun a koupelí. Passo del Tonale je vzdáleno asi 780km z Prahy (8h jízdy)

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528