Zpět na výpis

Nový apartmán jen pár kroků od jezera Como, Faggeto Lario

1
ID: IT0400

Domus Global nabízí k prodeji nový apartmán na břehu jezera Como. Nízké náklady na energie, blízko koupaliště a veškerých služeb. Úžasný výhled na jezero!

Čtěte více

6 175 000 Kč

250 000 €

212 185 £

267 977 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový, krásný apartmán se nachází ve klidném prostředí jen pár kroků od jezera Como. Městečko Faggeto Lario leží na východním břehu jezera asi 10 km od města Como. K restauracím, barům, koupališti nebo obchodu se dostanete příjemnou procházkou během pár minut. Blízko je i kotviště lodí. Apartmán o ploše 70 m² se nachází ve druhém podlaží a skládá se z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny. Byl postaven podle nejnovějších technologických postupů a je energeticky nenáročný. Byt má vlastní parkovací stání a krásný výhled na jezero Como.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247