Zpět na výpis

Novostavba s krásným výhledem a bazénem, Carovigno

3 1 ano 4 000m
ID: IT0265

Krásná novostavba vily s bazénem a olivovým hájem...

Čtěte více

10 238 400 Kč

395 000 €

349 529 £

459 905 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná novostavba s nádherným výhledem. Dům se skládá z velkého obývacího prostoru s kuchyňským koutem, obývacího pokoje s TV, koupelny a skladovacího prostoru/prádelny pod hlavním schodištěm, které vede k další ložnici s koupelnou. Dále je zde terasa s krásným výhledem. Dům má navíc ještě další 2 samostatné ložnice, koupelnu a velkou veradnu vybavenou jídelním koutem, z verandy je nádherný výhled na venkovskou krajinu v okolí Salenta. Na pozemku se nachází bazén a olivový háj. 4 km od moře. Plocha: 100m² dům, 4300m² pozemek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247