Zpět na výpis

Novostavba apartmánů v první linii u pláže v Punta Prima

2-3 3 ano 30m
ID: SP0534

Zcela nové byty v první řadě přími u krásné písečné pláže v oblíbeném letovisku Punta Prima. V komplexu jsou 3 bazény, zabezpečené podzemní garáže...

Čtěte více

8 792 525 Kč

329 000 €

300 425 £

389 308 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zbrusu nové apartmány se nacházejí v Punta Prima a mohou se pochlubit panoramatickým výhledem na moře a pláž. Apartmány se skládají z obývacího pokoje s jídelnou, kuchyně, 2 nebo 3 ložnic, 2 koupelen a terasy. Ceny 2-ložnicových apartmánů začínají od 329 000 EUR, ceny 3-ložnicových 364 000 EUR. Byty jsou vybaveny klimatizací a podlahovým vytápěním. Parkovat lze v podzemní garáži, kde je kromě parkování k dispozici i skladovací prostor. V celém komplexu jsou 3 bazény (z toho jeden vyhřívaný), jacuzzi, víceúčelový sportovní areál, upravené zahrady s osvětlením.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247