Zpět na výpis

Nově zrekonstruovaný statek, Barga

4
ID: IT0233

Zrekonstruovaný statek s velkým pozemkem

Čtěte více

18 144 000 Kč

700 000 €

619 418 £

815 021 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký, zrekonstruovaný statek s velkým pozemkem. Dům vyniká především krásným výhledem na všechny strany a rovinatým pozemkem. Je zde mnoho vchodů, dům o ploše 300 m² je prostorově velmi flexibilní (hosté mohou mít své soukromí). Dům má několik úrovní, které jsou spojeny krátkými schodišti. Je zde obývací pokoj, koupelna a dvě taverny, které jsou v současné době používány pro skladování. Hlavní schodiště vede z obývacího pokoje k prostoru, kde se nacházejí čtyři ložnice a dvě koupelny. Je již zhotovena studie pro vybudování páté ložnice. Bazén možno vybudovat, stavební povolení bylo již uděleno. Pozemek má rozlohu 25 000 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247