Zpět na výpis

Nově zrekonstruovaný apartmán s výhledem, Albufeira

2 1 ano
ID: PT0216

Kompletně zrekonstruovaný apartmán s panoramatickým výhledem na město Albufeira a na moře se nachází jen necelých 40 minut od letiště Faro.

Čtěte více

8 508 500 Kč

350 000 €

291 088 £

397 092 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně zrekonstruovaný dvouložnicový byt s vynikajícími a kvalitními materiály se nachází v Albufeiře. Byt je ve 3. patře budovy bez výtahu, s výhledem na moře a s bazénem a tenisovým kurtem, v jednom z kopců Albufeiry. Byt se skládá se z kuchyňského koutu, obývacího pokoje a jídelny s balkonem s výhledem na město a moře, 2 ložnic se šatníky (1 vlastní koupelna).

Byt se nachází jen pár minut chůze od krásných písečných pláží, s veškerým vybavením, službami a zábavou, které město může nabídnout.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247