Zpět na výpis

Nově zrekonstruovaný apartmán na Sicílii, Taormina

1 1 000m
ID: IT0559

Velmi pěkný nově zrekonstruovaný dvoupokojový byt na Sicílii…

Čtěte více

4 214 400 Kč

160 000 €

143 036 £

189 829 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento velmi pěkný dvoupokojový apartmán z roku 1980 byl nedávno kompletně zrekonstruovaný. Nachází se v centru města Taormina jen kousek od historického centra. Nemovitost je v perfektním stavu a je ideální volbou pro ty, kteří chtějí poznat skutečnou sicilskou atmosféru, nebo byt pronajímat. Apartmán je situován v ušlechtilé a noblesní čtvrti. Jeho užitná plocha činí 55 m2. Je složen z obývacího pokoje s integrovanou kuchyní a velkým panoramatickým balkonem s výhledem na moře, 1 ložnice s balkonem a 1 koupelny. Vzhledem k tomu, že Taormina je jedním z nejnavštěvovanějších turistických center na Sicílii, je zde slibný potenciál pro návratnost investic ze zisku z pronájmu. V Taormině se nachází množství historických památek, jako například divadlo ze 3. st. př.n.l., odkud je výhled na Etnu, nebo katedrála San Nicolo z 13. století, gotické paláce Palazzo Corvaio a Duchi di Santo Stefano, klášterní komplex Badia Vecchia či hlavní promenáda Corso Umberto I s historickými paláci, obchody a restauracemi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247