Zpět na výpis

Nové vily v moderním designu, Benitatxell

3 1 ano
ID: SP0419

Nový projekt nádherných moderních vil v jedné z nejvíce panoramatických lokalit na Costa Blanca. Vily se nachází v urbanizaci Cumbre del Sol u Benitachell…

Čtěte více

16 281 000 Kč
603 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Projekt 10 samostatných vil v moderním designu nacházející se v urbanizaci Cumbre del Sol, Benitatxell v provincii Alicante na Costa Blanca. Vily mají 3 ložnice a 2 koupelny, velké terasy, bazén a nádherné výhledy na moře. Jedná se o jednu z nejvíce panoramatických lokalit na pobřeží. Okolí vil je velmi klidné a diskrétní a vzhledem k poloze v kopci je třeba k moři a veškerým službám dojet 5 minut autem. Na golfové hřiště a do luxusní mariny je to 10 minut. V ceně je zahrnuta klimatizace, bazén, safe a veškeré dokončení v luxusních materiálech. Vzorová vila již stojí, ostatní budou dokončeny do 10 měsíců podle přání budoucího majitele. Je proto možné dodat další místnosti, jacuzzi, terasu na střeše nebo tělocvičnu - vše, aby se zde majitelé cítili co nejlépe. Kupní cena se platí v několika splátkách, které jsou zajištěny proti úpadku stavitele a dalším rizikům bankovní zárukou. Přímé lety z prahy do Valencie, z Polska a Německa do Alicante. Obě letiště jsou vzdálena cca. hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247