Zpět na výpis

Nové vily s výhledem na moře v Zambrone

2-3 1 ano
ID: IT0429

Nabízíme zcela nové samostatné vily nebo dvojdomky k prodeji s krásným výhledem na moře, střešní terasou a společným bazénem nedaleko pobřeží v Zambrone...

Čtěte více

4 931 450 Kč

190 000 €

164 398 £

230 506 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Zcela nové vily se společným bazénem leží v malebném prostředí obklopeném zelení nedaleko pobřeží v Zambrone a pyšní se krásným výhledem na moře. Tropea, kde jsou k dispozici všechny služby, je pouze 8 km daleko. K moři se dostanete autem během 3 minut. V nabídce jsou samostatné vily i dvojdomky různých velikostí, které mají 2 nebo 3 ložnice, 1 nebo 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyň, střešní terasu a parkovací místo. Všechny vily mají vlastní zahradu s krásným výhledem na moře. Pro detailní informace nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528