Zpět na výpis

Nové vily s výhledem na moře v Ligurii, Porto Maurizio

2-3 ano 850m
ID: IT0304

Nové vily v Ligurii leží ve vzdálenosti jen 850 metrů od moře…

Čtěte více

14 715 000 Kč - 19 170 000 Kč
545 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nedaleko centra města Porto Maurizio vyrůstají mové vily, které nabízí okouzlující výhled na historické centrum a na moře. Jedná se o dvě spojené vily, které je možné koupit rozděléně nebo jako celek. Domy jsou spojeny sloupovím, které zajišťuje soukromí pro obě vily. Každá vila má dvě až tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň, terasu spojenou se zahradou. Centrum města je vzdálené 400 metrů a moře je vzdálené jen 850 metrů. Vily od 178 m², zahrada 350 m², suterén 120m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247