Zpět na výpis

Nové vily s výhledem na lagunu v Toskánsku, Terrarosso, Monte Argentario

ano
ID: IT0367

Jedinečná příležitost koupit vilu na opravdu skvělém místě s úžasným výhledem na lagunu u ostrova Monte Argentario…

Čtěte více

20 790 000 Kč - 28 890 000 Kč
1 070 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nabídka nového projektu k bydlení v Toskánsku. Jedná se o prodej vil a dvojdomků. Tyto nemovitosti jsou momentálně ve výstavbě, ale už teď se mohou pochlubit jedinečnou lokalitou s úchvatným panoramatickým výhledem na lagunu a městečko Orbetello. Každá vila má terasovité zahrady a poskytuje dostatek soukromí. Menší vily o ploše 220 m² jsou koncipovány na třech podlaží s tím, že poskytnou asi 40 m² otevřených teras, asi 27 m² krytých teras a asi 80 m² zahrady. Větší, také třípodlažní, vily o ploše asi 276 m² budou disponovat asi 53 m² otevřených teras, asi 33 m² krytých teras a zahradou o velikosti asi 326 m². Možnost získat úvěru od stavitele až do 70% kupní ceny. Ceny od 770 000 do 1 070 000 EUR. Monte Argentario je nádherný poloostrov v jižním Toskánsku, známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247