Zpět na výpis

Nové vily na klíč, Benalmádena

4-6 1 500m
ID: SP0587

Nové exkluzivní vily s bazénem v developerském projektu v Benalmádeně poblíž pláží, golfového klubu a restaurací...

Čtěte více

36 646 550 Kč

1 490 000 €

1 263 413 £

1 588 218 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové exkluzivní vily na klíč budou postaveny v exkluzivní oblasti Benalmádena Puerto, méně než 15 minut od letiště Málaga jen pár minut chůze od moře. Projekt bude postaven podle vysokých skandinávských standardů přizpůsobených španělskému prostředí včetně hlukové izolace, podlahového vytápění a izolace na stěnách. Užitná plocha vil bude 680 m2 + 150 m2 terasy. V projektu jsou zahrnuty 4 ložnice a 3 koupelny, ale může být postaveno až 6 ložnic a 5 koupelen. Vily mají skleněná okna od podlahy ke stropu a vlastní soukromý bazén na terase. V suterénu lze podle přání klienta umístit extra ložnici, posilovnu, SPA, nebo kino. Tento developerský projekt nabízí privilegovaný a exkluzivní životní styl v oceňované oblasti Puerto Marina a nachází se v blízkosti 18 jamkového golfového hřiště Torrequebrada. Nedaleko najdete také krásný přístav Puerto de Benalmádena, mořské akvárium a parky Selwo Marina a Paloma. Krásné pláže Puerto Marina a Torremolinos jsou v docházkové vzdálenosti stejně jako obchody a supermarkety, restaurace a bary, golfová hřiště, tělocvičny a další sportovní zařízení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247