Zpět na výpis

Nové ski-in ski-out apartmány v Raurisu

1-3
ID: AT0184

Nový projekt luxusních ski-in ski-out apartmánů bude stát přímo na sjezdovce v malebném středisku Rauris, na dosah dalších velkých lyžařských resortů jako je Zell am See/Kaprun nebo Bad Gastein...

Čtěte více

8 367 808 Kč - 15 775 047 Kč

328 085 € - 618 508 €

279 085 £ - 526 133 £

389 526 $ - 734 338 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme nový projekt luxusních ski-in ski out apartmánů, který se bude stavět v půvabném rakouském městečku Rauris, v bezprostřední blízkosti dalších známých resortů Zell am See/Kaprun, Bad Gastein a Hochkoenig. Dojezdová vzdálenost je z Prahy 5h15, z Brna 5h15 a z Bratislavy 4h45. Z letiště v Salcburku se do Raurisu dostanete za pouhou 1h15.

RESORT: Resort s 26 apartmány bude postaven na výhodném místě hned u sjezdovky. Byty z nichž budou krásné výhledy na okolní hory, budou luxusně vybaveny veškerým nábytkem, spotřebiči Miele, vysoce kvalitními televizemi Samsung, audio systémem Sonos a dalšími předměty běžného užití (nádobí, ručníky, ložní prádlo...). K bytu patří parkovací místo a úložný prostor. Každý vlastník si bude moci vybrat, zda si přeje byt zařídit v klasickém nebo v moderním alpském stylu.

Apartmány budou pronajímány profesionální agenturou s atraktivním investičním výnosem. Vlastní užití je možné 6 týdnů v roce a za příplatek cca. 9-10 eur/lůžko/den i déle. O pronájem se bude starat profesionální agentura a zajišťovat veškerý servis. V rezortu bude i společenská místnost, kde bude servírována snídaně a svačina a kde je možné si dát kávu nebo čaj, a wellness se saunou.

POLOHA : Údolí Rauris (Raurisertal) se nalézá v národním parku Vysoké Taury je opravdový přírodní ráj, kde je ideální trávit jak zimní, tak letní dovolenou. V zimě je zde možnost sjezdového lyžování přímo na místě v areálu Rauriser Hochalmbahnen, které nabízí přes 30km sjezdovek. Pro ty, kterým by to nestačilo, lze pak jednoduše dojet do větších středisek jako Zell am See, Bad Gastein nebo Hochkönig. Resort je také ideální pro klasické lyžování, sáňkování nebo mountaneering. I léto skýtá mnohé příležitosti na venkovní vyžit - v údolí vedou desítky kilometrů značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro horská kola.

Projekt se začne stavět na podzim 2020 a měl by být dokončen v listopadu 2021.

KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI REALITNÍ KANCELÁŘE!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247