Zpět na výpis

Nové ski-in ski-out apartmány v Raurisu

1-3
ID: AT0184

Nový projekt luxusních ski-in ski-out apartmánů bude stát v malebném středisku Rauris, na dosah dalších velkých lyžařských resortů jako je Zell am See/Kaprun nebo Bad Gastein...

Čtěte více

8 768 072 Kč - 16 529 626 Kč

328 085 € - 618 508 €

299 589 £ - 564 787 £

388 225 $ - 731 885 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme nový projekt luxusních ski-in ski out apartmánů, který se bude stavět v půvabném rakouském městečku Rauris, v bezprostřední blízkosti dalších známých resortů Zell am See/Kaprun, Bad Gastein a Hochkoenig. Dojezdová vzdálenost je z Prahy 5h15, z Brna 5h15 a z Bratislavy 4h45. Z letiště v Salcburku se do Raurisu dostanete za pouhou 1h15.

RESORT: Resort s 26 apartmány bude postaven na výhodném místě hned u sjezdovky. Byty z nichž budou krásné výhledy na okolní hory, budou luxusně vybaveny veškerým nábytkem, spotřebiči Miele, vysoce kvalitními televizemi Samsung, audio systémem Sonos a dalšími předměty běžného užití (nádobí, ručníky, ložní prádlo...). K bytu patří parkovací místo a úložný prostor. Každý vlastník si bude moci vybrat, zda si přeje byt zařídit v klasickém nebo v moderním alpském stylu.

Apartmány budou pronajímány profesionální agenturou s atraktivním investičním výnosem. Vlastní užití je možné 6 týdnů v roce a za příplatek cca. 9-10 eur/lůžko/den i déle. O pronájem se bude starat profesionální agentura a zajišťovat veškerý servis. V rezortu bude i společenská místnost, kde bude servírována snídaně a svačina a kde je možné si dát kávu nebo čaj, a wellness se saunou.

POLOHA : Údolí Rauris (Raurisertal) se nalézá v národním parku Vysoké Taury je opravdový přírodní ráj, kde je ideální trávit jak zimní, tak letní dovolenou. V zimě je zde možnost sjezdového lyžování přímo na místě v areálu Rauriser Hochalmbahnen, které nabízí přes 30km sjezdovek. Pro ty, kterým by to nestačilo, lze pak jednoduše dojet do větších středisek jako Zell am See, Bad Gastein nebo Hochkönig. Resort je také ideální pro klasické lyžování, sáňkování nebo mountaneering. I léto skýtá mnohé příležitosti na venkovní vyžit - v údolí vedou desítky kilometrů značených tras jak pro pěší turistiku, tak pro horská kola.

Projekt se začne stavět na podzim 2020 a měl by být dokončen v listopadu 2021.

KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI REALITNÍ KANCELÁŘE!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247