Zpět na výpis

Nové řadové vilky, Jesolo

2-3
ID: IT0753

Moderní nové řadové vily s vlastní zahrádkou ve vyhledávané rezidenční čtvrti v Jesolu. Veškerý komfort moderních technologií a neotřelý design...

Čtěte více

7 137 625 Kč

275 000 €

237 945 £

333 627 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tyto nádherné vilky se zahradou a s plánovanou dostavbou na jaře 2020 se nacházejí v jedné z rezidenčních čtvrtí Jesolo Lido. Každá vilka má dvě podlaží: v přízemí najdeme vchod, který nás zavede do nádherného obývacího pokoje s otevřeným prostorem a s kuchyní, dále je zde toaleta, kterou lze snadno použít i jako prádelnu. Po schodech se dostaneme ke spací zóně, která se může skládat ze dvou dvoulůžkových ložnic s možností rozšíření o třetí ložnici. Dále je zde koupelna. Každá vila bude postavena podle nejmodernějších stavebních technik, se zvláštním důrazem na efektivitu a úsporu energie díky instalaci nejmodernějších systémů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528