Zpět na výpis

Nové řadové vilky, Jesolo

2-3
ID: IT0753

Moderní nové řadové vily s vlastní zahrádkou ve vyhledávané rezidenční čtvrti v Jesolu. Veškerý komfort moderních technologií a neotřelý design...

Čtěte více

7 353 500 Kč

275 000 €

251 789 £

324 386 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nádherné vilky se zahradou a s plánovanou dostavbou na jaře 2020 se nacházejí v jedné z rezidenčních čtvrtí Jesolo Lido. Každá vilka má dvě podlaží: v přízemí najdeme vchod, který nás zavede do nádherného obývacího pokoje s otevřeným prostorem a s kuchyní, dále je zde toaleta, kterou lze snadno použít i jako prádelnu. Po schodech se dostaneme ke spací zóně, která se může skládat ze dvou dvoulůžkových ložnic s možností rozšíření o třetí ložnici. Dále je zde koupelna. Každá vila bude postavena podle nejmodernějších stavebních technik, se zvláštním důrazem na efektivitu a úsporu energie díky instalaci nejmodernějších systémů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247