Zpět na výpis

Nové řadové domky umístněné v areálu golfového hřiště La Cala de Mijas

3 1 7 000m
ID: SP0546

Nové luxusní řadové domky v golfovém hřišti Campo Asia v oblasti La Cala umístěné v nádherné přírodě s panoramatickým výhledem na hřiště, soukromou zahradou a společným bazénem…

Čtěte více

11 070 750 Kč

435 000 €

367 274 £

504 730 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na prodej jsou krásné 3 ložnicové řadové domky, které se nacházejí v areálu golfového hřiště Campo Asia obklopené zelení a nádhernou přírodou. Projekt se skládá z 55 domků s vlastní zahradou, panoramatickým výhledem na hřiště a společným bazénem. Je dokonale integrován do přírodního prostředí s nádhernou scenérií v oblasti La Cala, která je dobře známá jako jedna z nejlepších golfových destinací v Andaluzii. Všechny domky se skládají ze 3 ložnic, 2 koupelen, kuchyně, šatny a velké terasy se soláriem o rozloze více než 50 m2, ze které je nádherný výhled. Vybavení domků je luxusní. Mají plně vybavenou kuchyň, designové koupelny, ložnice jsou opatřeny šatními skříněmi a motorizovanými žaluziemi. Součástí je i klimatizace. K domkům přiléhá soukromá zahrada a k dispozici je i společný bazén. La Cala Golf Resort se nachází mezi Marbellou a Fuengirolou v oblasti mezi mořem a horami nedaleko přírodního parku Natural de la Sierra de Mijas. Projekt je umístěn v golfovém hřišti Campo Asia, které je nejstarší v rezortu La Cala, hned vedle Cala Clubu, hotelu, lázní a restaurací v rezortu. Z nových domů si budete moci vychutnat panoramatický výhled na golfové hřiště a záliv Mijas. Pouhých 10 minut jsou vzdáleny nádherné pláže na Costa del Sol, mezi zátokami Mijas a Fuengirola. Do slavné Marbelly dojedete za 20 minut, k letišti v Malaze do 30 minut. .
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247