Zpět na výpis

Nové moderní řadové domky u golfu

3 1 7 000m
ID: SP0602

Nové třípokojové řadové domky v La Cala Resortu se společným bazénem a zahradami blízko pláže Costa del Sol vhodné i jako investiční nemovitost...

Čtěte více

13 784 940 Kč

559 000 €

498 948 £

539 211 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento projekt 40 prostorných řadových domků se nachází u La Cala Golf Resortu, v klidné oblasti mezi přírodním parkem Sierra de Mijas a Středozemním mořem, pouhých 10 minut od báječných pláží Costa del Sol, jen 20 minut od Marbelly a 30 minut od letiště v Málaze. Tyto domy jsou přímo u La Cala Golf Resortu, na golfovém hřišti Europa, poblíž 4 hvězdičkového hotelu, lázní a restaurací. Jsou postaveny na 3 úrovních v soukromé uzavřené komunitě se společným bazénem a zahradami.

Tyto nové, pohodlné a funkční domy mají užitnou plochu 203,35 m2. Nachází se zde 3 prostorné ložnice, plně vybavená kuchyně, soukromý sklep a velká střešní terasa o rozloze přes 50 m2.

Tyto domy jsou vhodné jako rekreační dům, hlavní rezidence nebo jako investiční nemovitost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247