Zpět na výpis

Nové řadové domky a apartmány, Punta Prima

2-3 1 ano
ID: SP0515

Nové apartmány a řadové domky se zahrádkami nebo terasou v oblíbeném Punta Prima na Costa Blanca se nacházejí v moderním komplexu a jen pár kroků od pláže…

Čtěte více

3 725 775 Kč

145 000 €

126 439 £

164 821 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízíme k prodeji fantastické apartmány a řadové domky v pěkném moderním komplexu v oblasti Punta Prima na Costa Blanca. K dispozici jsou apartmány o různých podlahových plochách se 2 ložnicemi a 2 koupelnami nebo řadové domky se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a samostatným WC. Byty mají buď soukromou zahradu, terasu nebo střešní terasu, kde si můžete do sytosti užít výhod středomořského klima. Každý byt má vestavěné skříně, předinstalaci pro klimatizace a také parkovací stání. Samozřejmostí je velký společný plavecký bazén a obrovské, precizně udržované zahrady. To vše doslova jen pár kroků od pláže. Ceny od 145 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247