Zpět na výpis

Nové přepychové apartmány v centru Kaprunu

1-4
ID: AT0071

Nový projekt luxusních apartmánů přímo v centru Kaprunu a zároveň hned u lanovky. Projekt bude výborně vybaven wellness, restaurací nebo stálou recepcí s širokou nabídkou služeb...

Čtěte více

8 775 000 Kč - 34 938 800 Kč
337 500 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt luxusních jednoložnicových a čtyřložnicových apartmánů se nachází v centru Kaprunu, jen pár kroků od místních obchodů, barů nebo restaurací. Lyžařský vlek se nachází naproti projektu – stačí pouze přejít silnici. Kromě 130 km sjezdovek je navíc možné celoroční lyžování na ledovci Kitzsteinhorn. V létě Vás zase jistě nalákají smaragdové vody jezera Zell. Po dlouhém dni na svahu nebo po horské túře budou majitelé apartmánů a hosté mít přístup do spa centra, kde je k dispozici krytý vyhřívaný bazén s prostornou terasou pro relaxaci, sauny, horká pára, posilovna nebo relaxační zóna. Kromě wellness bude v projektu i restaurace, bar nebo salonek. Samozřejmostí bude menu s regionální lahůdkami a nápoji. Chod projektu bude zajišťovat recepce, která bude nápomocná hostům i při půjčování lyží, nákupu skipasů, rezervace v lyžařské škole, hlídaní dětí nebo pomoc při rezervace večeře. Termín dokončení je plánován na prosince 2019. Ceny včetně vybavení a provize realitní kanceláře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247