Zpět na výpis

Nově postavený luxusní bytový projekt v Haus Im Ennstal v oblasti Ski Amadé

1-2
ID: AT0085

Zcela nový luxusní bytový komplex s 33 krásnými byty. Výhodné umístění v malebné vesnničce Haus Im Ennstal s přímým přístupem do lyžařské oblasti 4-Berge Ski Schladming s 230km sjezdovek. Objekt určen pro turistický pronájem s aktraktivním investičním výnosem pro budoucí majitele.

Čtěte více

4 925 781 Kč - 17 357 760 Kč

190 700 € - 672 000 €

171 326 £ - 603 727 £

216 842 $ - 764 120 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nově postavený luxusní komplex s 33 krásnými stylovými byty je na prodej ve vesničce Haus im Ennstal v srdci rakouského Štýrska. Haus im Ennstal bylo dokonce v roce 2014 na květinové soutěži zvoleno nekrásnější evropskou vesničkou díky svému osobitému charakteru a jedinečnému umístění mezi dramatickými vrcholky Nízkých Taur. Haus im Ennstal je také výhodně umístěno pro lyžaře a milovníky dalších zimních sportů - z vesničky je přímý přístup do lyžařské oblasti “4 Berge Ski Schladming” s 230km sjezdovek, která zároveń spadá pod Ski Amadé s více nž 760km upraveného terénu. Lyžařská sezóna zde trvá od začátku prosince až do Velikonoc. Bytový komplex je ideálně umístěný jen 8 minut chůze k lanovce Tauern Seilbahn a hned před domem staví skibus, který vás v mžiku doveze k lanovce Hauser Kaibling. Je také v bezprostřední blízkosti supermarketu, obchodů a restaurací. Ve vesničce také naleznete plovárnu s terénem na beach volejbal a další sportovní atrakce jsou jen chvilku jízdy autem jako například zipline nebo 4 golfová hřiště. Byty budou postaveny v elegantním moderním stylu s mnoha designovými prvky. Všechny apartmány budou mít topení v podlaze, prostorné terasy s úžasným výhledem na alpské vrcholky a úložný prostor ve sklepě pro lyže a další výbavu. Součástí projektu bude také kavárna a recepce. Apartmány jsou určeny k  turistickému pronájmu s možností vlastního užívání. O pronájem se bude starat profesionální agentura.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247