Zpět na výpis

Nově postavené apartmány v Lido di Jesolo

2 250m
ID: IT0639

Nové moderní třípokojové apartmány s terasou nedaleko pláže a náměstí v nově vystavené budově v Lido di Jesolo...

Čtěte více

6 933 600 Kč

270 000 €

234 354 £

325 598 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme nově postavené apartmány, které se nacházejí jen pár kroků od pláže v blízkosti náměstí Piazza Milano v Lido di Jesolo a jsou součástí budovy ve výstavbě, která se bude skládat z pouhých 7 bytových jednotek. Byty se skládají z velkého a světlého obývacího prostoru s otevřenou kuchyní,který je propojen s velkou terasou. Vedle se nachází první koupelna vybavená veškerým komfortem. Prostor na spaní je propojen s obývací částí chodbou a najdete zde 2 pohodlné dvoulůžkové ložnice s koupelnou. Pro dokončení stavby budovy bude k dispozici i parkovací místo a nejmodernější klimatizační / topné systémy ve prospěch účinnosti a úspory energie.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247