Zpět na výpis

Nově postavená vila s velkou garáží, Garlenda

2 5 000m
ID: IT0317

Novostavba vily s krásným výhledem a prostornou terasou leží přímo na golfovém hřišti v Garlendě jen 5 km od moře…

Čtěte více

14 850 000 Kč
550 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavená vila se nachází uprostřed golfového hřiště v Garlendě. Výhodou vily je krásný výhled a velmi prostorná terasa. Vila se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic a 2 koupelen. V přízemí se nachází prostorná garáž a sklep. Krásný výhled na golfové hřiště. Moře je vzdálené jen pár minut jízdy autem. Obytná plocha vily je 100 m², plocha zahrady je 50 m², plocha terasy je 80 m² a plocha garáže je 30 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247