Zpět na výpis

Nově postavená vila s bazénem a výhledem, Murter

4 1 ano 70m
ID: CH0090

Tato krásná a nově postavená vila s vlastním bazénem se nachází pouhých 70 m od moře na ostrově Murter, který je propojen s pevninou mostem...

Čtěte více

16 773 900 Kč

690 000 €

573 859 £

782 839 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nově postavená vila s bazénem a výhledem se nachází v malém turistickém městečku, pouhých 70 m od moře. Vila je na pozemku o rozloze 530 m2 a celková obytná plocha vily je 300 m2. Vila se skládá ze suterénu (kde je umístěna technická místnost), přízemí a prvního patra. V horní části vily se nachází střešní terasa s krásným výhledem na moře a okolí. V přízemí jsou dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, dále spíž, prádelna a garsoniéra pro hosty. V patře je prostorná kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem a další ložnice s koupelnou. Na každém patře je terasa s výhledem na moře. V krásně prostorné zahradě je bazén se sluneční terasou. K dispozici jsou tři parkovací místa.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247