Zpět na výpis

Nově postavená vila nedaleko pláže v Cinquale

3 150m
ID: IT0244

Krásná nová vila v blízkosti veškeré občanské vybavenosti…

Čtěte více

24 624 000 Kč

950 000 €

840 639 £

1 106 100 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavená vila se zahradou v centru Cinquale, asi 150 m od moře. Městečko Forte dei Marmi je vzdálené asi 1 km. Veškerá občanská vybavenost v dostupné vzdálenosti. Vila má dvě podlaží a celkem 3 ložnice a 2 koupelny. Přízemí: velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní, ložnice, koupelna se sprchovým koutem. První patro: dva dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem a vanou. 120m² velký dům a 150m² zahrada.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247