Zpět na výpis

Nové nadčasové vily na pobřeží

3 1
ID: PT0171

Moderní vily s výhledem na oceán umístěné v právě realizovaném novém developerském projektu, oblast Tavira…

Čtěte více

8 175 825 Kč - 11 939 300 Kč

315 000 € - 460 000 €

272 555 £ - 398 016 £

382 155 $ - 558 068 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Domus Global nabízí k prodeji zcela nové, velmi moderní a nadčasové vily, nebo oddělené půldomky, které jsou součástí právě probíhajícího developerského projektu umístěného v neporušené venkovské oblasti Algarve v oblasti Tavira. V této chvíli je výběr nemovitostí v první fázi výstavby, která by měla být dokončena do začátku léta tohoto roku. Výstavba probíhá za použití luxusních a velmi moderních materiálů. Najdete zde čisté linie, velká okna, prosklené plochy i krásnou terasu s výhledem na oceán. Nemovitosti jsou dvoupodlažní a budou se skládat ze 3 ložnic, 3 koupelen a kuchyně propojené s obývacím prostorem. Na pozemku před nimi bude pěkný soukromý bazén. Vily se nacházejí v docházkové vzdálenosti od oceánu a je z nich nádherný výhled na jeho hladinu. Tavira patří k nejvýznamnějším historickým městům regionu a v jejím okolí se nachází 8 golfových hřišť. Nabízí krásné dlouhé pláže, které jsou od sebe odděleny rameny řeky Ria Formosa. Samotné město je protkané okouzlující architekturou a jeho historie sahá až do neolitu. Cena vilek začíná už na 315 000 EUR za 140 m2 + nádherný bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528