Zpět na výpis

Nové moderní apartmány u pláže Cabanas Beach, Tavira, Algarve

2 ano
ID: PT0214

Nově postavené apartmány se nachází v těsné blízkosti známé pláže Cabanas Beach. Byty disponují velmi moderním vybavením a nabízí tak skvělý komfort.

Čtěte více

5 348 200 Kč

220 000 €

182 970 £

249 601 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové moderní dvoupokojové apartmány na prodej se nachází v těsné blízkosti pláže Cabanas Beach v Tavira, u krásného pobřeží Algarve. Vybavení bytů nabízí: rámy s dvojitým zasklením, interkom, síťový plyn, žaluzie, zahrada, garážová a bezpečnostní vrata. Kuchyně jsou rovněž moderně vybavené: ohřívačem vody, sporákem, digestoří, troubou a mikrovlnkou, kuchyňským nábytkem a keramickou mozaikovou podlahou. V ložnicích jsou vestavěné skříně a parkety.

Mezinárodní letiště Faro se nachází jen necelých 30 minut jízdy. V okolí apartmánů jsou dostupné veškeré servisy a služby, včetně typických portugalských barů a restaurací.

Ceny od 220 000 EUR.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247