Zpět na výpis

Nové lyžařské apartmány v Passo Tonale

1-2
ID: IT0838

Lyžařské apartmány ve zbrusu nové rezidenci v centru střediska Temu a jen 300m od lanovky

Čtěte více

6 408 131 Kč - 7 689 758 Kč

251 250 € - 301 500 €

211 727 £ - 254 072 £

292 836 $ - 351 403 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Lyžařské apartmány na prodej ve zbrusu novém projektu v centru vesničky Temù v lyžařské oblasti Passo Tonale jen 5min chůze od vleku. Plánované dokončení a předání v prosinci 2021.

Apartmány jsou součástí luxusního rezidenčního komplexu, který se staví na krásném slunném místě s výhledem na údolí Val d’Avio a sjezdovku. Jen pár kroků od budovy najdete obchody a restaurace, lyžařský vlek, dětské hřiště a cyklostezku.

V budově bude celkově pouze 6 apartmánů o výměře 75 až 90m2 s jednou nebo dvěma ložnicemi. aktuálně zbývají k prodeji apartmány v přízemí a druhém patře. Každý apartmán bude mít vlastní balkón s pěkným výhledem, parkovací místo v garáži a sklípek.

Ponte di Legno-Tonale je oblíbená rekreační oblast nacházející se v provincii Brescia v Lombardii. V zimě nabízí tato oblast báječné podmínky ke sjezdovému lyžování. Najdete zde přes 100km různorodých sjezdovek a 29 vleků. Na ledovci Presena můžete lyžovat až do jara ve výšce 3.000m n.m. Středisko také nabízí široké možnosti dalšího sportovního vyžití včetně běžkařských tratí nebo nové zipline. V létě je tato oblast ideální pro vysokohorskou turistiku, via ferraty, horská kola a populární jistě budou i návštěvy luxusního lázeňského centra, které je aktuálně ve výstavbě, které nabídne 8 pater wellness procedur, saun a koupelí. Passo del Tonale je vzdáleno asi 780km z Prahy (8h jízdy)

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528