Zpět na výpis

Nové lyžařské apartmány blízko Schladmingu

1-3
ID: AT0198

Tento luxusní nový apartmánový projekt s restaurací a wellness vznikne v klidné a půvabné vesničce Öblarn mezi Schladmingem a Tauplitzem…

Čtěte více

3 364 410 Kč - 14 913 220 Kč

129 900 € - 575 800 €

112 177 £ - 497 240 £

156 339 $ - 692 993 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji luxusní apartmány různých velikostí v krásném novém rezortu v tradičním alpském městečku Öblarn, necelých 20 minut jízdy do lyžařských areálů Schladming a Tauplitz. Perfektní investice v Alpách - centrální poloha v centru s blízkostí sjezdovek, klidné prostředí v nezkažené přírodě, moderní rezort se spa a restaurací. Předpokládané dokončení projektu se očekává v roce 2022.

Tento zbrusu nový projekt bude postaven v centru malebného městečka Öblarn, kterým protéká řeka Enns a jemuž dominuje impozantní barokní kostel. Öblarn je idylicky zasazen do alpské scenérie a obklopují ho alpské vrcholky Grasberg, Gumpeneck a Grimming. Lyžařský areál Schladming je vzdálen jen necelých 20 minut jízdy a nabízí 123km sjezdovek různých úrovní. Další možnost lyžování a snowboardingu je v blízkém Tauplitzu (asi 20 minut jízdy), který nabízí přes 40km sjezdovek a je ideální pro rodiny s dětmi. Nejbližší golfová hřiště se nacházejí buď v Pichlarnu nebo ve Schladmingu. Oblast je také ideální pro pěší turistiku a cyklistiku. Známá je například Ennská cyklostezka začínající v 1026m n. m. v salcurksém Falchauwinklu a vedoucí romantickou horskou krajinou až do městečka Enns. Do Öblarnu se dostanete autem za 6h z Prahy, 5h40 z Brna a 5h20 z Bratislavy.

Tento zcela nový projekt bude sestávat ze dvou budov. V hlavní budově bude restaurace a recepce a v druhé budově bude umístěno v přízemí velké spa s několika druhy saun a relaxační zóna a ve vyšších patrech luxusní apartmány. Budovy budou spojené podzemní chodbou. Na prodej jsou apartmány různých velikostí od 25 do 125m2. Každý apartmán bude mít terasu nebo balkón orientované na jihozápad nabízející krásné pohledy na hory. Ke každému bude také patřit buď podzemní parkovací místo v garáži nebo venkovní místo k stání a dále úložný prostor. Jednotky budou prodávány na klíč plně zařízené a vybavené nábytkem, který bude vybrán týmem interiérových designerů. Samozřejmostí bude plně vybavená kuchyň se zabudovanými spotřebiči, moderní koupelny a topení v podlaze. Vše bude dokončeno v moderním stylu s důrazem na alpské prvky a maximální komfort. Při koupi při výstavbě je možné nechat spojit více apartmánů a vytvořit větší jednotky.

Apartmány budou nabízet kombinaci vlastního užití a profesionálního pronájmu, o který se bude starat místní pronajímací agentura. Ta zajistí kompletní škálu služeb včetně přijímaní hostů, ůklidu, provozu recepce, rezervačního systému nebo marketingu. Po uplynutí nájemní smlouvy za 20 let je možné byty užívat jako volnočasové bydlení bez povinného pronájmu!.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247