Zpět na výpis

Nové lyžařské apartmány blízko Schladmingu

1-3
ID: AT0198

Nový luxusní projekt s investičními alpskými apartmány na prodej v městečku Öblarn nedaleko sjezdovek oblíbených lyžařských areálů Schladming a Tauplitz...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji luxusní apartmány různých velikostí v krásném novém rezortu v tradičním alpském městečku Öblarn, necelých 20 minut jízdy do lyžařských areálů Schladming a Tauplitz. Perfektní investice v Alpách - centrální poloha v blízkosti sjezdovek, klidné prostředí v nezkažené přírodě a moderní rezort.

Tento zbrusu nový projekt bude postaven v centru malebného městečka Öblarn, kterým protéká řeka Enns a jemuž dominuje impozantní barokní kostel. Öblarn je idylicky zasazen do alpské scenérie a obklopují ho alpské vrcholky Grasberg, Gumpeneck a Grimming. Lyžařský areál Schladming je vzdálen jen necelých 20 minut jízdy a nabízí 123km sjezdovek různých úrovní. Další možnost lyžování a snowboardingu je v blízkém Tauplitzu (asi 20 minut jízdy), který nabízí přes 40km sjezdovek a je ideální pro rodiny s dětmi. Nejbližší golfová hřiště se nacházejí buď v Pichlarnu nebo ve Schladmingu. Oblast je také ideální pro pěší turistiku a cyklistiku. Známá je například Ennská cyklostezka začínající v 1026m n. m. v salcurksém Falchauwinklu a vedoucí romantickou horskou krajinou až do městečka Enns. Do Öblarnu se dostanete autem za 6h z Prahy, 5h40 z Brna a 5h20 z Bratislavy.

Apartmány budou nabízet kombinaci vlastního užití a profesionálního pronájmu, o který se bude starat místní pronajímací agentura. Ta zajistí kompletní škálu služeb včetně přijímaní hostů, ůklidu, provozu recepce, rezervačního systému nebo marketingu. Po uplynutí nájemní smlouvy za 20 let je možné byty užívat jako volnočasové bydlení bez povinného pronájmu!.

Projekt je v současné době ve fázi plánování. Pro více informací o cenách a typech apartmánů nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247