Zpět na výpis

Nové lyžařské apartmány blízko Ponte di Legno

2
ID: IT0991

Krásný elegantní projekt apartmánů na prodej v lyžařské oblasti Passo Tonale-Ponte di Legno....

Čtěte více

7 644 600 Kč

310 000 €

276 698 £

299 026 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela nové lyžařské apartmány v oblasti Pontagna, mezi střediskem Temù a Ponte di Legno. 15min pěšky k lanovce nebo 3min autem. Dokončení jaro 2022.

POLOHA: Ponte di Legno-Tonale je oblíbená rekreační oblast nacházející se v provincii Brescia v Lombardii. V zimě nabízí tato oblast báječné podmínky ke sjezdovému lyžování. Najdete zde přes 100km různorodých sjezdovek a 29 vleků. Na ledovci Presena můžete lyžovat až do jara ve výšce 3.000m n.m. Středisko také nabízí široké možnosti dalšího sportovního vyžití včetně běžkařských tratí nebo nové zipline. V létě je tato oblast ideální pro vysokohorskou turistiku, via ferraty, horská kola a populární jistě budou i návštěvy luxusního lázeňského centra, které je aktuálně ve výstavbě, které nabídne 8 pater wellness procedur, saun a koupelí. Passo del Tonale je vzdáleno asi 780km z Prahy (8h jízdy)

POPIS PROJEKTU: Tento elegantní rezort v moderním nadčasovém stylu bude postaven ve výhodné a klidné pozici blízko hlavní silnice protínající Temù. Apartmány budou rozdělené do dvou budov a vzájemně propojené systémem schodišť a průchodů zdobených květinami. Všechny jednotky jsou orientovány na jih s krásným výhledem na pohoří Adamello. Ve vybavení je kladen velký důraz na komfort, technologie a vysokou kvalitu. K prodeji ještě zbývá několik apartmánů se 2 ložnicemi. Ke každému patří parkovací místo v garáži ze extra příplatek (EUR 23.000 pro jedno auto nebo EUR 32.000 místo pro dvě auta).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247