Zpět na výpis

Nové luxusní vilky v Ciudad Quesada

2-3 1 7 000m
ID: SP0409

Nové luxusní samostatně stojící vily s bazénem nedaleko pláží v Guardamar…

Čtěte více

6 750 000 Kč - 7 155 000 Kč
250 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní samostatné vily se nachází v Ciudad Quesada na Costa Blanca v blízkosti pláží v Guardamar. Domy mají 2 nebo 3 ložnice, 2 koupelny, předinstalovanou klimatizaci, bezpečnostní dveře, velký pozemek s vlastním bazénem a terasou. Krásný výhled na jezero La Mata. Ceny domů od 250 000 EUR. Vily se nacházejí 7km od pláže, blízko veškeré vybavenosti, 30 minut od letiště v Alicante. Je to také blízko solné laguny, ke které lze od vil i dojít. Velmi klidná lokalita.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247