Zpět na výpis

Nové luxusní byty v Toskánsku, Scarlino

ano 20m
ID: IT0088

Jedinečný nový luxusní komplex apartmánů a vil u přímo u moře v Toskánsku. To nejlepší, co dnes u moře Toskánsku najdete…

Čtěte více

7 776 000 Kč - 23 328 000 Kč

300 000 € - 900 000 €

265 465 £ - 796 395 £

349 295 $ - 1 047 884 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní sofistikované apartmány o rozměrech 43 až 123 m² v nejpůvabnější části toskánského pobřeží přímo u moře a s ničím nerušeným výhledem na něj byly postaveny rodinou vlastníků jednoho z italských módních koncernů a jejich výjimečný vkus je patrný ve všech částech komplexu. Komplex zahrnuje moderní jachtový přístav, plážový klub, bazén, spa, obchody a restaurace (kavárna, tradiční italská, sushi fusion) a omezený počet luxusních apartmánů a vily na prodej. Okolí nabízí krásné písečné pláže, typická historická městečka a vinice. Blízko je i golfové hřiště. Kvalitní, plně zařízené apartmány se skládají z obývacího pokoje, moderní kuchyně, jednoho nebo více pokojů a koupelen, a jedné nebo více obrovských teras s výhledem na moře a přilehlé ostrůvky. Pod komplexem je kryté parkování. Nové vily jsou ve výstavbě a mohou být dostavěny podle specifikací nového majitele. V okolí je rodinná pláž, exkluzivní soukromý plážový klub a komplex zajišťuje každodenní vyjížďky lodí na odlehlé pláže v přírodní rezervaci. Komplex se nachází asi hodinu od letiště v Pise s přímými lety do Prahy a proto lze byty užít i pro prodloužené víkendy z ČR. Letiště v Římě je 2 hodiny jízdy po dálnici a dojezdová vzdálenost z ČR je 11 hodin. Ceny bytů od 300 000 EUR do 900 000EUR. Výměry od 48 do 123m2. Jedinečná příležitost koupit v jednom z nejprestižnějších nových projektů v Itálii. Vhodné pro letní pronájem. Možnost 100% obsazenosti s výnosem okolo 3% ceny nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247