Zpět na výpis

Nové luxusní apartmány v Lido di Jesolo pouze 50m od pláže

3
ID: IT0673

Nově postavené luxusní byty v Lido di Jesolo jen 50 od pláže s výhledem na moře

Čtěte více

8 581 025 Kč

335 000 €

282 382 £

389 834 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Pouze 50m od krásné písečné pláže v Lido di Jesolo v oblasti Piazza Nember nabízíme na prodej krásné luxusní apartmány. Tyto apartmány o velikosti 77m2 budou mít 2 prostorné ložnice se 2 moderními koupelnami, jedna s terasou s výhledem na moře, dále pak vzdušný obývací pokoj s integrovanou kuchyní, ze kterého bude přístup na další terasu s výhledem na moře. Apartmány budou moderně vybaveny klimatizací a topením v podlaze pro celoroční využití. Všechny apartmány budou disponovat bezbariérovým přístupem. V ceně každého apartmánu bude také podzemní parkovací misto.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528