Zpět na výpis

Nové luxusní apartmány v Lido di Jesolo pouze 50m od pláže

3
ID: IT0673

Nově postavené luxusní byty v Lido di Jesolo jen 50 od pláže s výhledem na moře

Čtěte více

9 048 350 Kč

335 000 €

307 391 £

393 270 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pouze 50m od krásné písečné pláže v Lido di Jesolo v oblasti Piazza Nember nabízíme na prodej krásné luxusní apartmány. Tyto apartmány o velikosti 77m2 budou mít 2 prostorné ložnice se 2 moderními koupelnami, jedna s terasou s výhledem na moře, dále pak vzdušný obývací pokoj s integrovanou kuchyní, ze kterého bude přístup na další terasu s výhledem na moře. Apartmány budou moderně vybaveny klimatizací a topením v podlaze pro celoroční využití. Všechny apartmány budou disponovat bezbariérovým přístupem. V ceně každého apartmánu bude také podzemní parkovací misto.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247