Zpět na výpis

Nové luxusní apartmány u sjezdovky, Tauplitz

1-3
ID: AT0142

Luxusní nové apartmány umístěné u sjezdovky v oblíbené alpské destinaci Tauplitz, skvělá investiční příležitost i s možností volby vlastnictví bez povinnosti pronájmu...

Čtěte více

5 915 460 Kč - 16 183 054 Kč

231 389 € - 633 016 €

197 987 £ - 541 638 £

256 291 $ - 701 142 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt moderních apartmánů s panoramatickým výhledem je umístěn v nově vznikajícím projektu v malebném letovisku Tauplitz, nedaleko 42 km perfektních sjezdovek a lyžařského vleku. Tauplitz je i oblíbenou letní destinací díky nespočtu turistických tras a možnosti koupání v okolních jezerech nebo nedalekých lázních. Projekt se nachází v centru města s veškerou občanskou vybaveností a vyniká neotřelou kombinací moderního stylu a přírodních materiálů. Interiéry jsou prostorné a světlé a mohou být vybaveny vysoce kvalitním nábytkem. Plochy plochy bytů se pohybují od 47 do 129 m2 a jsou doplněny o krásné panoramatické terasy nebo balkony. Do apartmánů je možné dokoupit i saunu nebo vířivku. Každý z apartmánů je vybaven podlahovým topením a patří k němu i 1 podzemní parkovací místo. V suterénu se pak nachází úschovna lyží. Výhodou u tohoto projektu je možnost volby způsobu využití apartmánu. Apartmány mohou být využity jako investice k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním (v tomto případě je možné požádat o vratku DPH), nebo mohou být využívány výlučně jako rekreační volnočasové bydlení, tzv. „zweitwohnsitz“. To znamená, že v tomto režimu nemají noví majitelé povinnost byt pronajímat, ale samozřejmě jej pronajímat mohou. Pro více informací nás konatkujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247