Zpět na výpis

Nové luxusní apartmány s výhledem na zátoku, Lagos

2 1 ano
ID: PT0157

Nové luxusní apartmány s úžasným výhledem se nacházejí v docházkové vzdálenosti od moře. Byty jsou momentálně ve výstavbě. Skvělá cena za skvělou kvalitu...

Čtěte více

6 018 350 Kč

235 000 €

206 759 £

266 783 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tyto nové luxusní apartmány ve výstavbě s pohádkovým výhledem na moře se nacházejí ve městě Lagos v docházkové vzdálenosti od pláží a od centra města. Golfové hřiště je vzdálení jen pár minut jízdy. Výstavba probíhá v nejvyšší kvalitě. Kondominium bude obklopeno zahradami, na střeše bude mít společný vyhřívaný bazén a sluneční terasu s úchvatným výhledem na zátoku. Apartmány budou dokončeny v průběhu roku 2017. Apartmány mají balkon a skládají se z obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen. K vybavení bytů patří klimatizace, stání v podzemní garáži, centrální vysavač a ústřední topení, bezpečnostní schránka nebo dvojitá okna.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247