Zpět na výpis

Nové luxusní apartmány s výhledem na zátoku, Lagos

2 1 ano
ID: PT0157

Nové luxusní apartmány s úžasným výhledem se nacházejí v docházkové vzdálenosti od moře. Byty jsou momentálně ve výstavbě. Skvělá cena za skvělou kvalitu...

Čtěte více

6 073 575 Kč

235 000 €

203 681 £

283 401 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nové luxusní apartmány ve výstavbě s pohádkovým výhledem na moře se nacházejí ve městě Lagos v docházkové vzdálenosti od pláží a od centra města. Golfové hřiště je vzdálení jen pár minut jízdy. Výstavba probíhá v nejvyšší kvalitě. Kondominium bude obklopeno zahradami, na střeše bude mít společný vyhřívaný bazén a sluneční terasu s úchvatným výhledem na zátoku. Apartmány budou dokončeny v průběhu roku 2017. Apartmány mají balkon a skládají se z obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen. K vybavení bytů patří klimatizace, stání v podzemní garáži, centrální vysavač a ústřední topení, bezpečnostní schránka nebo dvojitá okna.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247