Zpět na výpis

Nové investiční apartmány s možností garance výnosu, Petrčane

1-3 2 ano 100m
ID: CH0043

Skvělá investiční příležitost s možností kombinace s vlastním užíváním od zkušeného developera nadchne především skvělou vybaveností, jedinečnou lokalitou a neotřelým konceptem služeb...

Čtěte více

4 608 900 Kč - 14 684 468 Kč

180 000 € - 573 500 €

162 617 £ - 518 117 £

201 888 $ - 643 237 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nová rezidence s apartmány se nachází v klidné lokalitě Petrčane - Punta Skala. Inovativní architektura, luxusní interiéry, jedinečná poloha a skvělý koncept služeb – to vše dělá z tohoto projektu jedinečnou investiční příležitost. Projekt je umístěn v sousedství luxusního hotelového komplexu, jehož infrastrukturu lze využívat za roční paušální poplatek. V přilehlém hotelovém komplexu naleznete vnitřní i venkovní plavecký bazén, bazény pro děti se skluzavkami a dalšími atrakcemi, park obklopující celý komplex, saunu a wellness, posilovnu i venkovní sportovní zázemí (fotbal, beach volejbal, vodní sporty atd.), dětské hřiště a mnoho dalšího. Apartmány k prodeji jsou jedinečné umístěny, a je proto zaručen nádherný výhled na moře z každého bytu. Lokalita je v podstatě poloostrov ze tří stran obklopený krystalově modrým moře. K dispozici je také dlouhá, soukromá pláž. V lokalitě jsou také obchody, restaurace a bary. Parkování je možné v podzemní garáži. Projekt je koncipován jako udržitelný s provozem šetrným k životnímu prostředí a odpovídá tak nejvyšším ekologickým standardům. Přímo u apartmánů jsou k dispozici 2 bazény a dobře udržované zahrady. V nabídce jsou 4 typy apartmánů s plochami od 40 m² do 100 m². Dispozičně jsou rozděleny na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, případně zvlášť toaletu, komoru a balkon nebo terasu. Byty v přízemí mají navíc malou zahrádku. Apartmány jsou nabízeny včetně vybavení nábytkem, a proto jsou připraveny ihned k nastěhování nebo užívání. Ceny jsou od 180 000 EUR včetně balíčku vybavení do 573 500 EUR vč. vybavení. Projekt nabízí 3 kombinace pronájmu a vlastního užívání, i s možností případně využít garanci výnosu po dobu prvních 5 let. Pro detailní informace o možnostech pronájmu nás, prosím, kontaktujte. Apartmány ale není povinné pronajímat. Projekt se nachází cca 15 minut jízdy od Zadar a letiště. Z Prahy trvá cesta necelých 10 hodin.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247