Zpět na výpis

Nové investiční apartmány s garantovaným výnosem Pass Thurn

1 1
ID: AT0131

Nový investiční projekt lyžařských apartmánů v prvotřídním alpském středisku se 4* službami s garancí výnosu a dvěma investičními možnostmi...

Čtěte více

3 546 812 Kč - 7 479 202 Kč

138 900 € - 292 900 €

117 312 £ - 247 377 £

154 095 $ - 324 942 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní nabídka! Nabízíme k prodeji nové investiční hotelové apartmány s garantovaným výnosem, které se nacházejí v nově postaveném komplexu ve vyhledávaném lyžařském areálu Kitzbueheler Alpen jen pár minut pěší chůze (či kyvadlovou dopravou) od lyžařských vleků. V krátké docházkové vzdálenosti se nachází lanovka Panoramabahn, která spojuje 179 km sjezdovek tohoto lyžařského areálu. Komplex bytů je umístěn v lyžařském středisku Pass Thurn, v záviděníhodné poloze, která umožňuje nádherné výhledy do krajiny národního parku Vysoké Taury s monumentálními vrcholy jako je například Grossvenediger (3 674 m). Díky své komplexní a neustále se rozvíjející celoroční nabídce aktivit je tato oblast velmi vyhledávaná a nabízí jedinečnou příležitost investovat do prvotřídní alpské destinace. Projekt je založen na novém inovativním konceptu a nabízí pouze malé, ale plně vybavené hotelové apartmány s 1 ložnicí, z nichž ke každému patří 1 parkovací místo. V zimě je zde zajištěna kyvadlová doprava, ačkoliv lanovka Panoramabahn je velmi snadno dostupná i pěšky. V hotelové restauraci bude zajištěna veškerá strava s využitím čerstvých místních produktů včetně snídaní formou bufetu, odpoledního občerstvení a večeří. K dispozici zde bude také recepce, příjemné wellness centrum s bazénem a saunou a herny pro děti. Mezi další vybavení objektu patří prostorná vstupní hala, společná prádelna a také úschovna lyží s uzamykatelnými skříňkami. Celkově se jedná o souhrnný komplex 4* hotelových služeb pro budoucí hosty a nové majitele nemovitostí v tomto objektu. Jelikož se jedná o investiční typ nemovitostí, budou byty pronajímány skrze renomovanou správcovskou agenturu, která se postará o komplexní služby pro hosty a o náležitosti související s pronájmem. Majitelům nabídne dva typy investičního vzorce: 1) 2 týdny vlastního využití + garantovaný výnos 4,3 % během prvních 3 let. 2) Neomezené vlastní využití s variabilním výnosem. Ideální poloha lyžařského střediska umožňuje veškeré sportovní vyžití. Pouhých 20 minut jízdy odsud se nachází legendární Kitzbuehel, 12 minut Jochberg a 15 minut Mittersill se svými slavnými golfovými hřišti. Za 20 minut dojedete do Brambergu s dalšími 75 km sjezdovek. Očekává se, že obě oblasti budou brzy propojeny čímž vznikne rozsáhlý plně propojený lyžařský ráj s více než 250 km sjezdovek a vynikající infrastrukturou. Milovníci turistiky si přijdou na své hlavně na jaře a v létě, kdy je jim k dispozici více než 2 500 km turistických tras, 1 000 km tras pro horská kola a 9 golfových hřišť. PRODEJ ZAČNE NA JAŘE 2020.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247