Zpět na výpis

Nové horské chaty přímo u lanovky, Hinterstoder

3
ID: AT0196

Nové chalety bez povinného pronájmu ve skvěle dostupné oblasti Hinterstoder na prodej. Chalety budou umístěny přímo u lanovky s přímým napojením na lyžařský areál se 40 km sjezdovek...

Čtěte více

10 143 727 Kč - 13 290 758 Kč

388 723 € - 509 322 €

344 474 £ - 451 345 £

472 659 $ - 619 298 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global nabízí k prodeji úžasné nové horské chaty přímo u lanovky v oblíbeném lyžařském středisku Hinterstoder.

POLOHA: Skvělá příležitost ke koupi jednoho z 5 nově postavených chaletů v oblíbeném letovisku Hinterstoder - Höss v rekreační oblasti Pyhrn-Priel v Horním Rakousku. Tyto zcela nové chaty, které jsou v současné době ve výstavbě, se nacházejí v Hutterer-Böden nad Hinterstoderem (asi 15 minut jízdy) a budou přímo napojeny na lyžařský areál s 40 km dokonale upravených sjezdovek různých úrovní. Chalety budou situovány uprostřed nedotčené alpské přírody a nabídnou dostatek soukromí, klid a úžasný výhled na okolní krájunu. V Hutterer-Bödenu je několik restaurací se supermarketem, další obchody jsou také dole v Hinterstoderu.

NEMOVITOST: Chalety se staví v mírném kopci v bezprostřední blízkosti sedačkové lanovky Hösskogel. Jsou snadno dostupné autem po soukromé silnici. Tyto atraktivní chalety budou postaveny z vysoce kvalitních lokálních materiálů a ekologického dřeva a nabídnou prostorné a pohodlné interiéry. K prodeji jsou 3 zcela samostatné chaty s obytným prostorem cca 109 m² a 2 menší dvojdomky o ploše cca 82 m². Všechny domy mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 ložnice, 1 koupelnu a 1 samostatné WC. Venku má pak každá chata terasu a parkovací místo.

UŽITÍ: Chalety budou určeny k volnočasovému bydlení – nový majitel tedy není povinnen je pronajímat. Pronájem je ale možný.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247