Zpět na výpis

Nové domy u moře v Torrevieja

2 1 800m
ID: SP0197

Krásné nové domy i s nábytkem 10 minut chůze od pláže…

Čtěte více

4 536 000 Kč

175 000 €

154 855 £

203 755 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

800 m od pláže, obchody, restaurace, banka, lékárna, nemocnice, kino, zastávka autobusu atd. vše do 1km 2 ložnice, kuchyň, obývací pokoj s krbem, 2 koupelny, 80 m², terasa na střeše, soukromá zahrada, dvůr Zcela nové dokončené, včetně kvalitního nábytku a spotřebičů, bezpečnostních mříží Velká společná zahrada s bazény, parkování Hodinu jízdy od letiště v Alicante a v Murcii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247