Zpět na výpis

Nové byty v turistickém komplexu v Bibione

1-2 1 300m
ID: IT0311

Hezké apartmány v dobře umístěném rezidenčním komplexu jen 300 metrů od pláže…

Čtěte více

4 725 000 Kč
175 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmány v moderním turistickém komplexu asi 300m od pláže. Byty 2+kk různých typů o ploše od 38m² do cca 55m², mají terasy nebo malé zahrádky. Některé byty jsou nabízeny zařízené, další bez zařízení. Byty mají 1-2 ložnice, kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelnu. V komplexu, který je blízko veškerého vyžití a vybavenosti, je velká zahrada a bazén. Necelých 8 hodin jízdy z ČR. Ceny od 175 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247