Zpět na výpis

Nové byty v pěší dostupnosti od vleků u jezera Ossiach

1-2
ID: AT0080

Zbrusu nový projekt apartmánů v krásné obci Annenheim u jezera Ossiach, k vlekům lyžařské oblasti Gerlitzen se dostanete od projektu pěšky...

Čtěte více

5 442 953 Kč - 9 228 571 Kč

211 500 € - 358 600 €

182 797 £ - 309 933 £

235 249 $ - 398 866 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové byty s 1 nebo 2 ložnicemi v tomto krásném novém projektu v Annenheimu jsou ideálně situovány blízko břehů půvabného jezera Ossiach a zároveň na dosah lyžařského areálu Gerlitzen, který nabízí více než 40 km sjezdovek a ke kterému je možné dojít pěšky. Díky své skvělé poloze mezi nádhernými horami a křišťálově čistým jezerem je letovisko vyhledávaným cílem po celý rok a nabízí celou řadu sportovních aktivit, a proto je z hlediska investice nákup nemovitostí v této oblasti strategický. Annenheim leží 30 minut od Klagenfurtu, 1 hodinu od Lublaně a 2 hodiny od Salzburgu. Termální lázně Warmbad-Villach a Bad Bleiberg jsou také dobře dostupné.   Vzhledově neotřelá, terasovitá budova se může pochlubit nádhernými výhledy z teras na jezero, zároveň bude chráněna okolním lesy, čímž poskytně svým obyvatelům skutečnou pohodu a klid. Celkem 28 bytových jednotek bude umístěno v přízemí, v prvním nebo druhém patře budovy a bude mít buď lodžii nebo terasu. Plochy bytů se budou pohybovat od menších o rozloze 55 až 66 m², s cenami od 211 000 do 240 000 EUR (bez DPH), po větší dvouložnicové byty o ploše 70 až 82 m² s cenami od 250 000 a 353 000 EUR. Kupující budou moci volit mezi podzemním parkovacím stáním za 15 900 EUR nebo krytou parkovací plochu za 7 100 EUR. Všechny byty nabízejí velkorysé uspořádání a sofistikovaně organizovaný obytný prostor, mají moderní a stylový design včetně dubových podlah, praktických a elegantních koupelen vybavených nejmodernější sanitou, velkých francouzských oken, které jako by vnášely přírodu až do interiéru a současně rozšiřují obytný prostor díky přístupu na terasu/lodžii. Všechny materiály jsou vysoce kvalitní a z udržitelných zdrojů, a vytváří tak skutečný obytný prostor 21. století. Společné prostory zahrnují dětské hřiště, úložný prostor pro lyže a kola. Obyvatelé projektu budou mít navíc také přístup k 700 m² velké oblasti u jezera, která bude určena k užívání výhradně právě majitelům apartmánů a jejich hostům. Jedná se o jedinečnou příležitost koupit nemovitost s výhledem na jezero a zároveň co by kamenem dohodil od lyžařských vleků. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247