Zpět na výpis

Nové byty v nízké zástavbě, Mil Palmeras

2 1 200m
ID: SP0506

Jedinečný projekt nových a moderních apartmánů ve vilkách jen 200 metrů od moře v atraktivní lokalitě Mil Palmeras na Costa Blanca. Domus Global doporučuje!

Čtěte více

3 942 000 Kč
146 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové byty naleznete ve skvělé lokalitě jen 200 m od moře v pěkném letovisku Mil Palmeras. Komplex se skládá z nízkých jednopartových domků, v každém z nich jsou vždy pouze dva byty. Byt v přízemí má zahrádku, byt v prvním patře má zase terasu na střeše. Veškerá občanská vybavenost je v krátké pěší vzdálenosti. Byty se 2 ložnicemi a 2 koupelnami mají plochy okolo 62 m² plus terasu nebo zahráduy. V bytu budou rozvody pro klimatizaci, boiler a vestavěné skříně. V tomto novém komplexu je společný bazén a pěkné zelené zahrady. Výstavba první fáze projektu bude dokončena a připravena k nastěhování v říjnu 2015, další část v únoru 2016. Ceny od 146 000 EUR za apartmán.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247