Zpět na výpis

Nové byty v nízké zástavbě, La Torre, Pilar de la Horadada

2 1 250m
ID: SP0502

Nabídka zcela nových apartmánů, které jsou součástí nového moderního komplexu se společným bazénem a zahradami. Od moře Vás dělí pouhých 250 metrů...

Čtěte více

3 642 300 Kč
134 900 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global si dovolujeme Vám nabídnout k prodeji nové byty 250 m od moře v novém letovisku La Torre u Pilar de la Horadada. Byty jsou v docházkové vzdálenosti od obchodů a restaurací. Komplex se skládá z nízkých dvoupatrových domků. Byty v přízemí mají zahrádku, v prvním patře terasu a ve druhém patře terasu na střeše. Mají obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnicemi a 2 koupelnami, plochu okolo 61 m² a velké terasy nebo zahrádky. V bytu budou rozvody pro klimatizaci, boiler a vestavěné skříně. V ceně je i garáž a spotřebiče do kuchyně. V objektu je společný bazén a pěkné zelené zahrady. Výstavba první části komplexu bude ukončena v prosinci 2015, další část pak v roce 2016. Ceny od 134 900 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247