Zpět na výpis

Nové byty u moře v Lido di Camaiore

2-3 ano 20m
ID: IT0330

Krásné nové apartmány se nacházejí přímo u moře na promenádě v Lido di Camaiore…

Čtěte více

14 850 000 Kč - 25 515 000 Kč
550 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásné apartmány v exkluzivní lokalitě plážové promenády v Lido di Camaiore. Nová elegantní čtyřpatrová budova s podzemní garáží se skládá z 16 luxusních apartmánů s výhledem na moře (přímo nebo ze strany). Byty jsou vyvedeny v nejvyšší kvalitě a skládají se z obývacího pokoje, kuchyně, 2-3 ložnic, 2 koupelen a balkónů. K bytu lze přikoupit garáž (60 000 EUR). Byty o výměře od 80m2 jsou hotové a k nastěhování. V objektu zbývají poslední 2 byty, oba v prvním patře: 2 ložnice, obývací pokoj s KK, 2 koupelny (80m2) za 550 000 EUR a 3 ložnice, obývací pokoj s KK, šatna (104m2) za 945 000 EUR. Kopce nad plážemi Versilie jsou jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici. Vhodné pro letní pronájem. Možnost 100% obsazenosti s výnosem okolo 3% ceny nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247