Zpět na výpis

Nové byty s výhledem na moře a kousek od pláže, Čiovo

3 ano 5m
ID: CH0099

Dva nově postavené byty se nachází v oblasti města Čiovo a zároveň blízko centra města Trogir, vzdáleného 10 km. Byty disponují jedinečnou kvalitou.

Čtěte více

11 038 300 Kč

455 000 €

378 854 £

515 833 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavené 2 byty se nacházejí se v městečku nedaleko Trogiru. Celá budova byla vyrobena z většiny kvalitních materiálů. V budově je celkem 6 bytů a pouze 2 jsou stále volné. První byt se nachází v přízemí a má 3 ložnice, 1 větší koupelnu a 1 menší koupelnu, kuchyň a obývací pokoj jako koncept otevřeného prostoru a také prostorný krytý balkon o rozloze 24 m2. Celková obytná plocha je 101 m2. Každý pokoj má podlahové vytápění, majitelé plánují také instalaci fan-coilových systémů pro vytápění a chlazení, elektrického systému pro žaluzie, tepelných čerpadel pro teplou a studenou vodu, kamer na vnějších stěnách. Tento byt má také prostorný dvůr a letní kuchyň, což je zvláště výhodné v teplém letním počasí. Výše uvedený byt má podobný půdorys, také se 3 ložnicemi, 1 větší koupelnou a menším WC, otevřenou kuchyní a obývacím pokojem a zastřešeným balkonem. Z obou balkonů je pěkný výhled na moře, zatímco pláž je přímo před domem. Poloha je klidná a tato budova je jednou z posledních postavených v této oblasti. Centrum s vybavením je vzdáleno pouhých 10 minut pěšky, zatímco Trogir je vzdálený 10 km.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247