Zpět na výpis

Nové byty přímo u moře, La Mata u Torrevieja

1 ano 10m
ID: SP0504

Nové byty umístěné přímo na pláži v La Mata. Krásná lokality se spoustou zeleně. Komfort bydlení doplňuje bazén, parkování v garáži nebo terasy s výhledem..

Čtěte více

3 510 000 Kč
130 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nové byty se nacházejí přímo u moře v příjemném letovisku La Mata s veškerou občanskou vybaveností. Přímo před tímto novým objektem, který je ve výstavbě, bude pláž. Některé byty budu mít výhled na moře, některé na lagunu, respektive přímořské jezero. V okolí komplexu jsou i borové lesy, písečné duny a před objektem nádherná, dlouhá pláž. Komplex snoubí moderní architektonický design s důrazem na světlo (např. použití skla). Byty se 2 ložnicemi mají plochy okolo 64 m² a terasy. V bytu budou rozvody pro klimatizaci, boiler a vestavěné skříně. V objektu je společný bazén, velká terasa pro slunění a podzemní garáže. Výstavba bude ukončena v únoru 2016. Ceny od 130 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247