Zpět na výpis

Nové byty Monte Argentario

1-2 ano
ID: IT0361

Nové byty s výhledem na moře a přístav na polosotrově Monte Argentario...

Čtěte více

6 602 500 Kč

250 000 €

226 291 £

301 663 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové byty nad přístavem Porto Santo Stefano – několik posledních bytů v tomto krásném projektu s výhledem na moře. Byty s 1-2 ložnicemi o ploše 50m2 mají velkou terasu (až 62m2) a patří k nim garáž. Byty mají obývací pokoj s kk a výhledem na moře. Některé byty mají pouze 1 ložnici, ale druhou lze případně dodělat. Byty jsou zhotoveny z kvalitních materiálů a mají klimatizaci (teplo/chlad). Hodinu a čtvrt od letiště v Římě, skvělé pro víkendové užití.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247