Zpět na výpis

Nové byty bez povinnosti pronájmu, Schladming

2
ID: AT0138

Jedinečná příležitost ke koupi – poslední 2 nové apartmány bez povinnosti pronájmu v rakouském Untertalu přímo u Schladmingu...

Čtěte více

9 774 547 Kč - 10 601 210 Kč

378 785 € - 410 820 €

340 079 £ - 368 840 £

416 151 $ - 451 346 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji 2 nové apartmány, které jsou součástí nového developerského projektu v rakouském Untertalu u Schladmingu. Tento projekt má velmi vyhledávaný právní status tzv. "volnočasové nemovitosti", což znamená, že nemusí být povinně pronajímán turistům, a nabízí tedy budoucím vlastníkům kompletní flexibilitu užití. Projekt se nachází v klidné oblasti Untertalu, asi 10 minut jízdy autem k lanovkám ve Schladmingu. Je staven v opravdu mimořádně krásném místě obklopen přírodou, takže bude ideálním útočištěm pro klidnou, ale aktivní dovolenou. První z bytů se nachází v přízemí, druhý v 1. patře budovy. Oba mají užitnou plochu 69 m2. Byt v přízemí má terasu 39 m2, byt v 1. patře 26,8 m2. Byty jsou složeny ze 2 ložnic, 1 koupelny a 1 toalety. Jejich součástí je i parkovací stání a sklípek. Byty se prodávají bez vybavení. Budova se staví v klasickém alpském stylu s využitím kvalitních přírodních materiálů. Uvnitř bytů je prostor řešen logicky tak, aby umožnil pohodlné bydlení. Samozřejmostí jsou prostorné terasy s krásnými výhledy do hor, světlé pokoje a nadčasový rakouský styl. Schladming je jedno z nejznámějších rakouských středisek především díky své rozmanité nabídce aktivit - lyžařský areál čítá přes 123 km sjezdovek, je zde asi 220 km běžkařských tratí, přes 1000 km turisticky značených cest, 5 golfových hřišť a mnoho dalších atrakcí pro malé i dospělé.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247