Zpět na výpis

Nové byty a chalety v tradičním alpském stylu přímo u lanovky, Rauris

3
ID: AT0069

Luxusní nové alpské byty a chalety přímo u lanovky v malebném Raurisu k turistickému pronájmu s rozšířenou možností vlastního užívání...

Čtěte více

5 287 975 Kč - 16 637 775 Kč

205 000 € - 645 000 €

184 160 £ - 579 431 £

231 340 $ - 727 875 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nové luxusní chalety a byty postavené v tradiční alpském stylu se nacházejí přímo u lanovky v Raurisu – malebné alpské obci ležící v samém srdci půvabného údolí a národního parku Hohe Tauern. Projekt se bude skládat z 17 luxusních chaletů a správní budovy s recepcí, bistrem a 6 byty s velkými terasami. Pozemek, na kterém projekt vzniká, je hned u lanovky Hochalmbahn a 300m od historického centra Raurisu, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. Na pozemcích s rozlohou od 239 m² až 410 m² bude postaveno celkem 17 domů s kapacitou až 8 osob. Kupující si sice budou moci vybrat mezi 3 základními typy chaletů, ale velký důraz bude kladen na individualitu a developer je připraven vyjít vstříc přáním klienta. Projekty v sobě odráží souhru klasického alpského stylu, nejmodernějších technologií (např. vytápění tepelným čerpadlem s možností instalace fotovoltaického systému) a kvality použitích materiálů a vybavení. Chalety budou dodávány kompletně hotové a to včetně dřevěných balkonů, terasy, příjezdové cesty a zahrady. Je možné dokoupit si balíček vybavení. Chalety budou mít plochu od 115 m² do 185 m² a budou dispozičně rozděleny na typ A (obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, 2 koupelny s oknem, kryté parkovací místo, sklad, lyžárna, 2 balkony a terasa; s možností dobudování bazénu), typ A1 (obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, 3 koupelny s oknem, sklad, lyžárna, wellness zázemí se saunou, garáž, 2 balkony a terasa) a typ B (obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, 3 koupelny s oknem, sklad, lyžárna, wellness zázemí se saunou, kryté parkovací stání, balkon a terasa). Chalety jsou určeny k turistickému pronájmu s možností vlastního užívání majitelem přes 250 dní v roce. O pronájem se budu starat profesionální agentura, která se bude starat i o správu a údržbu, reklamu nebo vyúčtování. Rauris je s nadmořskou výškou 950 metrů nad mořem, fantastickým výhledem na okolní hory a širokou nabídkou volnočasových aktivit jedním z nejkrásnějších míst v rakouských Alpách. Rauris je bezesporu celoroční destinací s vyníkající hotelovou obsazeností po celý rok. Místní lyžařský areál Raurisertal – Hochalmbahnen v současné době nabízí lyžařům kvalitních 32 km sjezdovek, ale již byly schváleny plány na rozšíření. Zell am See/Kaprun je vzdálené pouze 30 minut jízdy autem. V létě je Rauris rájem pro milovníky turistiky, ale nabízí i spoustu dalších zajímavých aktivit jako rýžování zlata a rybolov. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247