Zpět na výpis

Nové byty a chalety v tradičním alpském stylu přímo u lanovky, Rauris

3
ID: AT0069

Luxusní nové alpské byty a chalety přímo u lanovky v malebném Raurisu k turistickému pronájmu s možností vlastního užívání...

Čtěte více

5 372 025 Kč - 16 902 225 Kč

205 000 € - 645 000 €

176 863 £ - 556 470 £

246 717 $ - 776 257 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové luxusní chalety a byty postavené v tradiční alpském stylu se nacházejí přímo u lanovky v Raurisu – malebné alpské obci ležící v samém srdci půvabného údolí a národního parku Hohe Tauern. Projekt se bude skládat z 17 luxusních chaletů a správní budovy s recepcí, bistrem a 6 byty s velkými terasami. Pozemek, na kterém projekt vzniká, je hned u lanovky Hochalmbahn a 300m od historického centra Raurisu, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. Na pozemcích s rozlohou od 239 m² až 410 m² bude postaveno celkem 17 domů s kapacitou až 8 osob. Kupující si sice budou moci vybrat mezi 3 základními typy chaletů, ale velký důraz bude kladen na individualitu a developer je připraven vyjít vstříc přáním klienta. Projekty v sobě odráží souhru klasického alpského stylu, nejmodernějších technologií (např. vytápění tepelným čerpadlem s možností instalace fotovoltaického systému) a kvality použitích materiálů a vybavení. Chalety budou dodávány kompletně hotové a to včetně dřevěných balkonů, terasy, příjezdové cesty a zahrady. Je možné dokoupit si balíček vybavení. Chalety budou mít plochu od 115 m² do 185 m² a budou dispozičně rozděleny na typ A (obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, 2 koupelny s oknem, kryté parkovací místo, sklad, lyžárna, 2 balkony a terasa; s možností dobudování bazénu), typ A1 (obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, 3 koupelny s oknem, sklad, lyžárna, wellness zázemí se saunou, garáž, 2 balkony a terasa) a typ B (obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, 3 koupelny s oknem, sklad, lyžárna, wellness zázemí se saunou, kryté parkovací stání, balkon a terasa). Chalety jsou určeny k turistickému pronájmu s možností vlastního užívání majitelem. O pronájem se budu starat profesionální agentura, která se bude starat i o správu a údržbu, reklamu nebo vyúčtování. Rauris je s nadmořskou výškou 950 metrů nad mořem, fantastickým výhledem na okolní hory a širokou nabídkou volnočasových aktivit jedním z nejkrásnějších míst v rakouských Alpách. Rauris je bezesporu celoroční destinací s vyníkající hotelovou obsazeností po celý rok. Místní lyžařský areál Raurisertal – Hochalmbahnen v současné době nabízí lyžařům kvalitních 32 km sjezdovek, ale již byly schváleny plány na rozšíření. Zell am See/Kaprun je vzdálené pouze 30 minut jízdy autem. V létě je Rauris rájem pro milovníky turistiky, ale nabízí i spoustu dalších zajímavých aktivit jako rýžování zlata a rybolov. KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247